Opis

Boże Narodzenie to czas radości, ale także i kreatywności, kiedy każdy może podarować własnoręcznie zrobiony prezent czy też udekorować dom przy pomocy ozdób handmade. Wiele osób decyduje się na samodzielną twórczość w domowym zaciszu, jednak warto pomyśleć także o najmłodszych, którzy w ramach zajęć szkolnych czy przedszkolnych mogą stać się częścią bożonarodzeniowych przygotowań. 

Warsztaty bożonarodzeniowe prowadzone przez modrasova.pl to rozwiązanie idealne dla każdego dziecka powyżej 3 roku życia. Nic tak nie cieszy, jak samodzielnie stworzona ozdoba choinkowa, zawieszona na drzewku w domu. Przekonaj się sam - już dziś zapisz swoje dziecko na jedne z tego typu warsztatów organizowanych przez firmę i zobacz, jak rozwija się Twoje dziecko. Co ważne, wszelkie warsztaty organizowane przez firmę opierają się na rozwijaniu dziecięcej kreatywności i wyobraźni, które mają swoje odwzorowanie w ich późniejszym życiu. 

Dodano: 2018-09-04


Dodaj komentarz


Social:

Użytkownik Janina Majewska dodał komentarz Ocena 3
Bardzo dobra taka odskocznia dla dzieciaków, kóre mogą zrobić ozdobę bożonarodzeniową , która będzie w naszym domu przez cały okres Świąt.
Opublikowano: 2018-09-27 15:31:04

ModraSova

Telefon: +48 881 350 524

WWW: http://modrasova.pl/

Miejscowość: Inowrocław

Adres: Solankowa 64

Kod pocztowy: 88-100

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

Pantofle Longina Dorobek

BYFUCH-PRODUCT Sp. z o.o.

Autokasacja U Jacka

© All rights reserved | parkmedyczny.pl 2019.