Opis

Na stronie internetowej fitmedica.pl można znaleźć Specjalistyczne Centrum Zdrowia gdzie ortopeda prywatnie przyjmie pacjentów z różnego typu dolegliwościami. Do centrum mogą zgłosić się zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe, które doznały złamań, zwichnięć czy innego rodzaju kontuzji.

Pod opieką ortopedy mogą znaleźć się także osoby, które ze względu na nabyte lub wrodzone wady postawy czy narządów ruchu wymagają konsultacji ze specjalistą. Wizyty odbywają się w siedzibie Centrum w Warszawie i można je przeprowadzić w dogodnych dla pacjenta godzinach. Oprócz lekarzy o specjalizacji ogólnej w klinice znaleźć można rownież specjalistów z zakresu traumatologii narządów ruchu oraz chirurgii. 

W trakcie konsultacji i w celu postawienia diagnozy w ośrodku mogą zostać przeprowadzone badania, takie jak USG, MRI czy RTG. 

Dodano: 2019-01-06


Dodaj komentarz


Social:

Użytkownik kerimised dodał komentarz Ocena 4
Uważam, że to dobra placówka zdrowotna w Warszawie, w której podchodzą z empatią i profesjonalizmem do pacjentów. Byłam tam na konsultacji u ortopedy i zgrzeszyłabym gdybym zaczęła narzekać na podejście do mojego schorzenia.
Opublikowano: 2019-06-19 15:48:07

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

Telefon: 575 665 662

WWW: https://www.fitmedica.pl/

Miejscowość: Warszawa

Adres: Bystrzycka 59

Kod pocztowy: 04-928

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

TylkoKwiaty.pl

Reha Fund Sp z o.o.

DKM - Odpady

© All rights reserved | parkmedyczny.pl 2019.