Opis

Dobre siłownie i kluby fitness oferują swoim klientom szeroki zakres ćwiczeń, co wiąże się przede wszystkim z dostępem do wielu rodzajów sprzętów. Oprócz tego, że powinno być ich dużo, to powinny one także spełniać podstawowe zasady bezpieczeństwa, które mają gwarantować bezpieczne i efektywne wykonywanie ćwiczeń. Na szczęście na rynku dostępnych jest wiele miejsc, gdzie taki sprzęt można kupić. Oferta hurtowni Paak jest tego przykładem.

Hurtownia oferuje wyposażenie siłowni od najmniejszych hantli o różnej wadze do bardzo sporych sprzętów złożonych, na których można wykonywać wiele rodzajów ćwiczeń. Hurtownia oferuje także sprzęt osobisty do wykonywania ćwiczeń i są to między innymi różnego rodzaju pasy lędźwiowe do podnoszenia ciężarów, ściągacze na różne części ciała oraz opaski. Dla siłowni oferujących szerszy zakres usług przygotowano także ofertę na suplementy z których korzysta się podczas ćwiczeń. 

Dodano: 2019-02-03


Dodaj komentarz


Social:

Użytkownik testala dodał komentarz Ocena 5
Zakupione w tej hurtowni wyposażenie siłowni okazało się być bardzo dobrze wykonane. Krótko mówiąc spełniło nasze oczekiwania. Cieszymy się z tak owocnej współpracy.
Opublikowano: 2019-04-29 15:45:13

PH PAAK Sp. J. Paczkowscy

Telefon: 052 321-09-88

WWW: https://paak.com.pl/

Miejscowość: Bydgoszcz

Adres: Kościuszki 27

Kod pocztowy: 85-079

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

Pantofle Longina Dorobek

ModraSova

BYFUCH-PRODUCT Sp. z o.o.

© All rights reserved | parkmedyczny.pl 2019.