Opis

Przewóz samochodów na lawecie jest jedną z częściej realizowanych usług. Nierzadko korzysta się z niej po kolizjach drogowych, kiedy auto nie jest zdolne do samodzielnego poruszania się po drodze. Z drugiej strony pojazdy zakupione na giełdach najczęściej przewozi się właśnie na lawecie. A to tylko dwa przykłady możliwości, jakie daje ta usługa.

To, w jaki sposób wypożyczyć lawetę i jakie są związane z tym koszty, można dowiedzieć się z serwisu netpaka.eu, który zaznajomiony w sprawie logistyki, publikuje na swoich łamach przydatne porady z branży transportowej.

A może potrzebujesz wynająć autolawetę, z której pomocą chciałbyś przewieźć samochód z drugiego końca kraju? Wszystko jest możliwe. W takim wypadku płacisz tylko za czas wypożyczenia sprzętu, a nie za przebyte kilometry. Dzięki temu cena takiej usługi jest stała i zależna jedynie od tego, jak długo chcesz ją użytkować. Netpaka jest dynamicznie rozwijającą się giełdą transportową, która łączy w jednym miejscu oferty prywatnych przewoźników z oczekiwaniami użytkowników względem szerokiej oferty z zakresu usług transportowych.

Dodano: 2019-03-14


Dodaj komentarz


Social:

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Netpaka.eu

Telefon:

WWW: https://netpaka.eu/

Miejscowość: Lubliniec

Adres: Powstańców Śląskich 54

Kod pocztowy: 42-700

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

ECO-ORLIC SP. Z O.O.

KRM-TRADE

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

© All rights reserved | parkmedyczny.pl 2019.